Прес-конференція В.Зайця після матчу з 'Севастополем' by BukovynaSport   6 год. назад

58 просмотров

1 Likes   0 Dislikes

Ссылка на видео. Код для вставки.

Прес-конференція В.Зайця після матчу з 'Севастополем'
Після матчу «Севастополь» - «Буковина» головний тренер нашої команди Вадим Заяць зазначив, що його підопічні невдало діяли, насамперед, у першому таймі.

Вадим ЗАЯЦЬ, головний тренер ФСК «Буковина»: «Хочу привітати «Севастополь» з перемогою. Враховуючи те, скільки помилок припустилася наша команда, можна сказати: ця перемога є закономірною. Те, як ми грали сьогодні у першому таймі, про здобуття очок у Севастополі не могло бути і мови.

Я не можу сказати те, що у порівнянні з кубковою грою «Севастополь» суттєво змінився. Це ми жахливо зіграли у першому таймі. Ігорова дисципліна була до першої результативної атаки. Зрештою, і моментів у «Севастополя» не було. У нас же був якійсь напівмомент. Я бачив, що є проблеми у середній ланці. Хлопці «плавали» на футбольному полі. Багато футболістів, які повинні грати на цих позиціях, просто не тренувалися. Думав, що «досидимо» перший тайм. Ми спостерігали, що «Севастополь» у другому таймі грає трохи слабкіше, аніж у першому. Ми планували зробити дві заміни. Однак, за 15 хвилин кримська команда отримала величезну фору. «Севастополь» просто довів цю гру до логічного завершення».


Відео


загрузка...

Комментарии

Похожее видео

Новости