Відкриття фан-магазину Буковини (05.10.12) by BukovynaSport   6 год. назад

108 просмотров

0 Likes   0 Dislikes

Ссылка на видео. Код для вставки.

/>
Сьогодні на розі вулиць Головної та О. Гузар було відкрито фан -- магазин ФСК «Буковина».

Відкрив магазин секретар Чернівецької міської ради, почесний президент ФСК "Буковина" Віталій Михайлішин.

«Відкриття фан -- магазину ФСК «Буковина» посприяє популяризації нашого краю, міста. Чернівецька команда має славні традиції. Приємно, що відтепер мешканці та гості нашого міста зможуть придбати атрибутику нашої «Буковини», - зазначив Віталій Михайлович.

А ось генеральний директор ФСК «Буковина» Микола Клим сказав : «Мені б хотілося подякувати Віталію Михайлішину за те, що він посприяв у відкритті нашого клубного магазину. Мені також хочеться висловити подяку фанатам нашого колективу. Буковинський клуб прагне постійно рухатися вперед. Відкриття фан -- магазину -- це лише один із кроків розвитку ФСК «Буковина». Приємно, що чернівецький клуб став одним із перших у другому за рангом вітчизняному футбольному дивізіоні, який матиме власний магазин».

У відкритті фан -- магазину взяли участь також гравці, персонал та представники тренерського корпусу ФСК «Буковина». «Фан -- магазини мають кращі клуби України. Звісно, що нам ще багато працювати для досягнення їхнього рівня. І все ж, мені дуже приємно, що почесний президент ФСК «Буковина» Віталій Михайлішин та акціонери клубу знайшли можливість відкрити у Чернівцях магазин футбольної атрибутики», - зауважив головний тренер ФСК «Буковина» Вадим Заяць.

У будні дні фан - магазин працюватиме з 11 до 18 годині. Завтра магазин відкриється о 10 годині.

Фото Романа Ковальчука,

Також нагадаємо, що не так давно, у мережі інтернет відкрився інтернет-магазин фанаської атрибутики , де можна придбати шарфи, календар, значки, магніти, стікера, футболки, шапки, бейсболки. Асортимент постійно поповнюється. Всім асортиментом фанати займаються самі.- інтернет-магазин фанатської атрибутики ФСК "Буков ина" Чернівці

Відеорепотраж телеканалу ТРК "Чернівці"

Відео каналу


загрузка...

Комментарии

Похожее видео

Новости