Бейсбол Група Б Соколи Чернівці -- Рівненські Орли.flv by BukovynaSport   8 год. назад

892 просмотров

2 Likes   0 Dislikes

Ссылка на видео. Код для вставки.

В ІІ турі Чемпіонату України Чернівецькі "Соколи" вдома приймали "Рівненських Орлів".

Перший тур чернівчани пропускали. В суботній грі яка видалась досить напруженною по ходу матчу чернівчани вели в рахунку 1-0, рівненчани змогли зрівняти рахунок після помилки захиника при передачі м`яча в третю базу. Надалі " соколята" все ж таки змогли здобути перемогу з рахунком 5-1. Пітчером за чернівецьку команду подавав Дмитро Рябцев, за "Орлів" Юрій Шекель. В першій недільній грі, в якій мають подавати на початку пітчера юніорського віку чернівчани повели в рахунку 4-0, попри це в 2 іннінгу рівнеська команда змогла зрівняти рахунок 4-4. Після третього іннінгу "Соколи" були попереду 8-4. Стартовими пітчерами за "соколів" починав Дутка Василь, якого після 3 іннінгу замінив Ферар Денис , починав за "орлів" Бондарчук Андрій, який подавав на протязі всієї гри. Гра закінчилась з рахунком 10-4 на користь чернівчан. В третій грі туру перемогу святкували також чернівчани. Перемога далась лише в останньому іннінгу при двух аутах "Соколи" змогли занести переможне очко. Собі ускладнили життя чернівчани в останньому іннінзі припустившись двох поряд помилок в захисті при грі "загоні гравця" між домом і третьою базою та знову як і впершій грі при передачі м`яча гравцем першої бази в третю надав можливість "орлам" здобути 3 очки , таким чином вирівшявши гру 4-4. Стартові пітчери "Соколи"- Ферар Денис, "Орли" - Присяжнюк Юрій. В другомі іннінзі Ферара замінив Дронь Іван, якого в свою чергу вже в 7 іннінгу замінив Дмитрошкин Денис. Присяжнюка Юрія при рахунку 4-4 в 7 іннінзі замінив Шекель Юрій. Остаточний рахунок гри 5-4 на користь "соколів".

Рахунок ігор іншої пари дивізіону "Б" "Ворони"- ЯЯ"Бетен" 26-2, 10-5, 33-13

Також відбувся третій тур в дивізіоні "А" рахунки ігор в сімферопільському дербі "Скіфи"- ТНУ 2-4 (10ін.), 9-5, 5-10; в кіровоградському дербі КНТУ - "Діамант" 16-6, 7-5, 10-0.

28-29 травня в рамках Чемпіонату України "Соколи" прийматимуть команду "Західний вогонь" м. Рівне. Ігри відбудуться на бейсбольному стадіоні в Новому Киселеві. Початок 28 травня в , 29 травня у та .


загрузка...

Комментарии

Похожее видео

Новости