Нафтовик (Охтирка) - Буковина (Чернівці) - 2:1 (18.08.12, Огляд) by BukovynaSport   5 год. назад

808 просмотров

1 Likes   0 Dislikes

Ссылка на видео. Код для вставки.

«Нафтовик - Укрнафта» (Охтирка) - «Буковина» (Чернівці) - 2:1 (0:1)

18 серпня. Охтирка. Стадіон «Нафтовик». 2500 глядачів.

Арбітр -- Бондар (Київ), асистенти арбітра -- Чос, Приступа (обидва -- Київ), четвертий арбітр -- Пєсоцький (Суми), інспектор ФФУ -- Прозоровський (Вінниця).

«Нафтовик -- Укрнафта»: Чурілов, Бояринцев, Башлай, Євстафієв, Мостовий, Кременчуцький (Рильський, 88), Васільєв (Павелько, 78), Тарасенко (Яровенко, 52), Саванчук, Даудов, Полтавець (Артюх, 61). Запасні: Ховбоша, Світличний, Сирота. Головний тренер- Євген Яровенко.

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Циколія (Ушаков, 40), Вечтомов, Яворський (Гунчак, 71), Зозуля, Дорош, Сантрапинських, Якименко (Шупік, 76), Маковійчук (Степанков, 71). Запасні: Тукач, Ятленко, Найко. Головний тренер - Вадим Заяць.

Голи: Яворський (31, з пенальті), Даудов (60), Артюх (76).

Попередження: Дорош (7), Яворський (21), Чурілов (31), Саванчук (43), Євстафієв (87).

Вилучення: Чурілов (87, друге попередження).

У матчі шостого туру першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з колективом «Нафтовик -- Укрнафта» (Охтирка). На жаль, наші земляки поступилися з рахунком 1:2. На 31 хвилині матчу вдало виконав пенальті гравець «Буковини» Тарас Яворський (на фото).

У другому таймі підопічні Євгена Яровенка змогли не тільки зрівняти результат, але й вийти вперед. У воротах «Буковини» «розписалися» Марат Даудов (60 хвилина) та Сергій Артюх (76 хвилина).